Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia w zdalnym nauczaniu matematyki

To ja MrMath skłonnym zostać Twoim korepetytorem matematyki.

Poprowadzę Cię przez ścieżki matematyki wskazując drogi znane i niezrozumiałe wykorzystując aplikacje matematyczne Geogebra i WolframAlpha oraz tablicę interaktywną Miro.

Będę zaangażowany, skoncentrowany, sumienny, kulturalny i będę wzbudzał Twoją ciekawość.

Nie jesteś pewna/pewny, zorganizujemy niezobowiązującą lekcje próbną.

Zapraszam

Artur Wróbel

MrMath - Icon Calendar
MrMath - Icon Human

Profesjonalne i merytoryczne podejście przede wszystkim

MrMath - Slider IMG

Na luźniejszą rozmowę czas też się znajdzie

Co mówią uczniowie...

Super nauczyciel :) Bardzo profesjonalne podejście. Rekomenduje każdemu kto myśli o korepetycjach z matematyki na serio.
- Martyna Kiść
Egzamin ósmoklasisty zdany bez problemu. Internetowe korepetycje z Panem Arturem to nauką, jaką polecam wszystkim.
- Maksymilian Brzeszczot
Dziękuję jeszcze raz Panu Arturowi. Dzięki niemu wiem na 100%, że maturę rozszerzoną zdam na co najmniej 85%. Z podstawy może będzie 100%.  
- Sabina Wieść
Wszystkie wpisy poniżej są jak najbardziej prawdziwe. Dzięki współpracy i co prawda intensywnej nauki po 6 miesiącach można zdać maturę po prawie 30 letnim rozbratem z matematyką. Szczerze polecam ze względu na profesjonalizm Pana Artura, ale także możliwość prowadzenia zajęć przez internet . Życzę Panu i uczniom sukcesów i radości ze zdanych egzaminów.
- Jolanta Mość
Nauka przez Skype wyszła mi na dobre. Spotkałam się ze wspaniałym sposobem przekazywania wiedzy, za co dziękuję bardzo.
- Ola Rdza
Polecam wszystkim zajęcia online z Panem Arturem. Matematyka wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Przekonał mnie o tym najlepszy nauczyciel matematyki.
- Paulina Teść
Strzał w dziesiątkę wykonać to moja specjalność. Często korzystam z usług Pana Artur i nigdy nie byłem zawiedziony. Szczerze polecam.
- Andrzej Strzał
Witam, jeszcze oficjalnych wyników nie ma, ale już dziś oficjalnie dziękuje Panu Arturowi za kompleksowe przygotowanie do matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dziś to wydaje się zupełnie oczywiste, że zdalna współpraca to był strzał w dziesiątkę. Dziękuję jeszcze raz. Pozdrawiam
- Ewelina Gość
Oficjalnie dziękuję za przygotowanie do matury z matematyki. Pod Pana okiem matematyka nie wydawała się przerażająca, choć materiału do nauczenia jest sporo. Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalne podejście do "trudnego zawodnika".
- Ania Leszcz
  • MrMath - Icon Chevron Left
  • MrMath - Icon Chevron Right