KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Witajcie, przyszli matematycy!

Jestem Artur Wróbel, Twój towarzysz w świecie liczb, analiz, wzorów, równań, figur płaskich i przestrzennych, funkcji, kombinatoryki i wiele jeszcze. Załóżcie słuchawki  by być gotowym na matematyczną wyprawę! Poprowadzę Cię przez ścieżki matematyki wykorzystując aplikacje matematyczne oraz tablicę interaktywną. Moim celem będzie sprawić, aby matematyka była nie tylko nauką, co wyzwaniem, fascynującą intelektualną przygodą. Przekonać, że matematyka nie musi być trudna

Jestem absolwentem matematyki UKSW.  Posiadam  wieloletnie doświadczenie w indywidualnym nauczaniu matematyki. Uczę matematyki osoby z każdego zakątka świata, również po angielsku. Nie boję się wyzwań, a każde matematyczne zagadnienie traktuję jak nowo poznane.  Mówią, że matematyka to tylko liczby, ale dla mnie to jak magiczne formuły tworzące układ z układem, jak układanka, której każda część ma swoje miejsce.

Na wspólnych zdalnych lekcjach odkryjemy świat matematyki w sposób, który sprawi, że nie będziesz się mógł doczekać następnej lekcji. Zaczniemy od podstaw, aż dotrzemy do najbardziej złożonych zagadnień. Zapewniam, że nawet najbardziej skomplikowane równania staną się dla Ciebie przyjaznymi towarzyszami na matematycznej drodze.

Ale korepetycje z matematyki to nie tylko liczby, równania, figury. To przede wszystkim kontakt myśli. Na naszych lekcjach znajdziecie miejsce na rozmowy o wszystkim, również o sporcie, nowych technologiach czy podróżach! Odpowiem na wasze pytania, rozwieję wątpliwości i zawsze dostosuję się do waszego tempa.

Więc jeśli marzycie o odkrywaniu matematycznego świata z uśmiechem na twarzy, to jesteście we właściwym miejscu. Przygotujcie się na matematyczną przygodę, która sprawi, że pokochacie liczenie tak bardzo, jak kiedyś kochaliście cukierki!

Chcecie podjąć wyzwanie? Czekam na was na moich matematycznych lekcjach online. Do zobaczenia na tablicy! 😊📐🔢

Zapraszam

Artur Wróbel

MrMath - Icon Calendar
MrMath - Icon Human

Profesjonalne i merytoryczne podejście

MrMath - Slider IMG

Na luźniejszą rozmowę czas też się znajdzie

Co mówią uczniowie...

Super nauczyciel :) Bardzo profesjonalne podejście. Rekomenduje każdemu kto myśli o korepetycjach z matematyki na serio.
- Martyna Kiść
Egzamin ósmoklasisty zdany bez problemu. Internetowe korepetycje z Panem Arturem to nauką, jaką polecam wszystkim.
- Maksymilian Brzeszczot
Dziękuję jeszcze raz Panu Arturowi. Dzięki niemu wiem na 100%, że maturę rozszerzoną zdam na co najmniej 85%. Z podstawy może będzie 100%.  
- Sabina Wieść
Wszystkie wpisy poniżej są jak najbardziej prawdziwe. Dzięki współpracy i co prawda intensywnej nauki po 6 miesiącach można zdać maturę po prawie 30 letnim rozbratem z matematyką. Szczerze polecam ze względu na profesjonalizm Pana Artura, ale także możliwość prowadzenia zajęć przez internet . Życzę Panu i uczniom sukcesów i radości ze zdanych egzaminów.
- Jolanta Mość
Nauka przez Skype wyszła mi na dobre. Spotkałam się ze wspaniałym sposobem przekazywania wiedzy, za co dziękuję bardzo.
- Ola Rdza
Polecam wszystkim zajęcia online z Panem Arturem. Matematyka wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Przekonał mnie o tym najlepszy nauczyciel matematyki.
- Paulina Teść
Strzał w dziesiątkę wykonać to moja specjalność. Często korzystam z usług Pana Artur i nigdy nie byłem zawiedziony. Szczerze polecam.
- Andrzej Strzał
Witam, jeszcze oficjalnych wyników nie ma, ale już dziś oficjalnie dziękuje Panu Arturowi za kompleksowe przygotowanie do matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dziś to wydaje się zupełnie oczywiste, że zdalna współpraca to był strzał w dziesiątkę. Dziękuję jeszcze raz. Pozdrawiam
- Ewelina Gość
Oficjalnie dziękuję za przygotowanie do matury z matematyki. Pod Pana okiem matematyka nie wydawała się przerażająca, choć materiału do nauczenia jest sporo. Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalne podejście do "trudnego zawodnika".
- Ania Leszcz
  • MrMath - Icon Chevron Left
  • MrMath - Icon Chevron Right