Pasja i 10 lat doświadczeń w indywidualnym nauczaniu

Nazywam się Artur Wróbel i jestem prywatnym, zawodowym korepetytorem. MrMath to mój profesjonalny przydomek. Od 10 lat prowadzę jednoosobową firmę. Moja misja to upowszechnianie matematycznej wiedzy i kształtowanie pozytywnego stosunku do matematyki wśród uczniów na każdym poziomie nauczania szkolnego.

MrMath - Icon Calendar
MrMath - Icon Human

Profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia

Mam szczęście być człowiekiem, który zajmuje się tym, co lubi i ciągle rozwija swoją pasję. Rozwiążę każdy problem matematyczny klienta, ale wciąż poszerzam swoją wiedzę i zwiększam swoje kompetencje. Stosuję indywidualne podejście do każdego ucznia. Nauczam z energią i z pełnym zaangażowaniem, pamiętając jednak jak istotna jest cierpliwość i dopasowanie tempa nauki do możliwości studenta.

Matematyk z zamiłowaniem do sportu

Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Skarżysku-Kamiennej. Ukończyłem studia matematyczne na UKSW w Warszawie. Prywatnie jestem ojcem Blanki (7 lat) i Michała (5 lat) oraz mężem Marty (x lat; gdzie ). Poza matematyką interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną (na boisku i przed telewizorem), chętnie oglądam filmy dokumentalne na dowolne tematy. Przejdź do strony Oferta i zapoznaj się z tym, co proponuję swoim uczniom.

Co Mówią o Mnie Klienci

Korepetycje z Analizy Matematycznej

Super nauczyciel ) .. bardzo profesjonalne podejście. Rekomenduje każdemu kto myśli o korepetycjach z matematyki na serio.
- Martynka

Matura z matematyki

Matura z matematyki zdana bez problemu. Już dziś to wiem. Matematyka przez internet we współpracy z Panem Arturem to nauką, jaką polecam wszystkim maturzystom. Czy tematykę ze studiów również Pan "ogarnia"? Matematyka jest dla każdego!!!
- Max

Matura Rozszerzona

Dziękuję jeszcze raz Panu Arturowi. Dzięki niemu wiem na 100%, że maturę rozszerzoną zdam na co najmniej 85%. Nie wspomnę już o podstawowej, gdzie jeśli dobrze pójdzie będę mieć maxa. Dziękuję jeszcze raz i każdego zachęcam do nauki przez internet.  
- Sabina W.

Super nauczyciel !

Wszystkie wpisy poniżej są jak najbardziej prawdziwe. Dzięki współpracy i co prawda intensywnej nauki po 4 miesiącach można zdać maturę po prawie 30 latach po ukończeniu szkoły średniej. Korepetycje nawet dla tych którzy nie lubią matematyki, a muszą się jej nauczyć stają się przyjemnością. Szczerze polecam ze względu na profesjonalizm Pana Artura, ale także możliwość prowadzenia zajęć przez internet . Życzę Panu i uczniom sukcesów i radości ze zdanych egzaminów.
- Ewa z Londynu

Matura 2012

Korzystałam z pomocy Pana Artura w przygotowaniu do matury przez skype. Spotkałam się ze wspaniałym sposobem przekazywania wiedzy, gdzie jedynym środkiem porozumiewania się była mowa. Mr. Math sprawiał, ze poza zrozumieniem budziła się we mnie ciekawość i apetyt na więcej. Zdany egzamin gwarantowany i co więcej przyjemność z nauki!!!
- Mariola
  • MrMath - Icon Chevron Left
  • MrMath - Icon Chevron Right